סיפורי סקס

5 טיפים לסקס כדי לתבל את חיי האהבה שלך

לא משנה מה גילך או סטטוס מערכת היחסים שלך, סקס הוא חלק חשוב מהחיים. זהו ביטוי לאינטימיות בין בני זוג, מחזק קשר ויכול להביא הנאה עצומה. עם זאת, אותה שגרה יכולה להיות מעייפת או אפילו משעממת. הנה חמישה טיפים לסקס לתיבול חיי האהבה שלך:

1. להתנסות עם עמדות שונות
הדרך הפשוטה ביותר להוסיף קצת רוחש לסקס היא לחקור תנוחות שונות. מחקר שפורסם ב-Archives of Sexual Behavior מצא כי זוגות שניסו לעתים קרובות תנוחות מיניות חדשות לא רק נהנו מסיפוק מיני טוב יותר מאלה שהסתמכו על תנוחות מסורתיות יותר, אלא גם היו טובים יותר בתקשורת. גם אם אין לך את הגמישות של אקרובט קרקס, אתה יכול להצליח לעשות כמה דברים חדשים נפלאים עם קצת יצירתיות חכמה.

3wheelermodels.com
2. השתמש באביזרי מין
צעצועי מין הם דרך מצוינת לשפר את חיי המין שלך, עם מוצרים רבים שתוכננו במיוחד כדי לשפר את האינטימיות וההנאה. מוויברטורים, דרך הלבשה תחתונה ועד שעבוד, האפשרויות הן כמעט אינסופיות. עבור זוגות לטווח ארוך, צעצועי מין יכולים לעזור להצית מחדש את התשוקה שהם אולי חשו אחד כלפי השני בשלבים המוקדמים של מערכת היחסים שלהם. זה יכול גם לעזור להוסיף גיוון למין, עם בונוס נוסף של התנסות וגילוי דרכים חדשות לעוררות.

3. נסה משחק תפקידים
לפעמים הדרך הטובה ביותר לתבל סקס היא לאבד את עצמנו בעולם של דמיון. משחק תפקידים הוא תרגיל בשקר עם מטרה, שימוש בדמיון שלנו כדי ליצור סביבה בטוחה וסקסית שבה הכל הולך. בין אם אתה והשותף שלך יוצאים לדייט, משחקים תפקיד של זרים, או חוקרים את הפנטזיות הפנימיות ביותר שלך, משחק תפקידים יכול לעזור להפוך את המין למרגש יותר ולפתוח אפשרויות חדשות בין שניכם.

4. צאו לטיול
שינוי נוף יכול לעשות פלאים ולהצית מחדש תשוקה ותשוקה בין בני זוג. חופשה רומנטית למקום חדש ומרגש יכולה להיות בדיוק הדבר שיעזור לכם להתחבר מחדש ולהשאיר את השגרה השגרתית מאחור. בין אם אתם יוצאים לסוף שבוע או לחופשה ממושכת, יציאה לעיר אחרת או לחלק מהעולם יכולה להיות בדיוק הדבר שיזריק פרץ של התרגשות לחיי האהבה שלכם.

5. פנו זמן למשחק מקדים
למרות שלעתים קרובות מתעלמים ממנו, משחק מקדים חשוב מאוד בביסוס מצב הרוח לחוויה מינית טובה. הקדשת זמן לחקור זה את גופו של זה לא רק עוזרת להעלות את רמות העוררות, היא גם מציגה מחדש את אותה שובבות שלעתים קרובות ניתן להזניח במערכות יחסים ארוכות טווח. אז אם אתם מחפשים להפיק את המרב מסקס, קחו צעד אחורה והתמקדו בהכנת הבמה לחוויה נלהבת.

חקירת חוויות מיניות חדשות צריכה להיות תהליך מתגמל עבור שני בני הזוג. אז אל תפחדו להתנסות ולחקור יחד – זה חלק חשוב במסע של כל זוג. עם קצת מאמץ ודמיון, טיפים אלה לסקס יכולים לעזור לתבל את חיי האהבה שלך.

אולי גם תאהב...